Teised meist

„Olen kaua otsinud ja hakkasin arvama, et ei olegi võimalik leida mõttekaaslasi, kes tahaksid teistmoodi elada. Olen nii rõõmus, et ma teist kuulsin, et SEOS on tõesti olemas!“ (Saku gümnaasiumi 7kl õpilane)

„Olen 14 aastat olnud õpetaja ja näen pidevalt noori inimesi, kes otsuseid tehes otsivad mingit tuge. Ka näen et keskkooli lõpuklassides on äärmiselt vähe neid, kes veel seksuaalsuhteid proovinud pole. SOES’es rõõmustab mind väga, et kõik see, mida olen igatsenud edasi anda, on hästi süstematiseeritud ja praktiliselt rakendatav. Ootan teemasid, mis on noorte jaoks tulised ja tahan, et noor näeks otsuses omaenese vastutust edasises elus.” (Erika, SEOSe endine vabatahtlik Haapsalus)
 
„Olen väga rahul, et leidsin endale koostööpartneriks SEOSe. Mina ja minu õpilased on noorte antud tundidega alati rahule jäänud, sest räägivad ju noored noortele ja see sõnum on alati teismelistele veenvam. Õpetajana näen ma nendes noortes kohusetundlike, aktiivseid, teotahtelisi ja arenguvõimelisi noori. (Anne, Saku gümnaasiumi õpetaja)